evroЄВРОРЕМОНТ КВАРТИР

 

Здається, що поняття «євроремонт» закріпилося у нашому суспільстві набагато раніше, ніж поняття «євросоюз», «єврозона» чи валюта євро. Імовірно, саме цим словом в 90х роках намагалися відрізняти якісний ремонт у новобудовах від звичного, оповитого радянськими міфами ремонту в хрущовках і сталінках. Певна логіка в тому, щоб називати якісний ремонт євроремонтом, звичайно, є, адже всі ми захоплюємося німецькою точністю і якістю, французькою вишуканістю та італійським впливом на моду в будівництві.

 

Всі люблять якість і красу та прагнуть до них.

 

На жаль, деякі «майстри» видають ремонти на своїх складах та коморах для зерна за той самий євроремонт, що збиває з пантелику і плутає потенційних замовників. Це викривляє уявлення про якість будівельних робіт, які виконують справжні професіонали, що не займаються «халтурами» і «шабашками».

 

Справжній євроремонт квартир якісний в кожній дрібниці. Відповідно і вартість його цілком виправдана. Завдяки йому інтер'єр квартири відображатиме Ваші погляди та внутрішній світ в правильно підібраному стилі. При євроремонті заздалегідь продумуються освітлення приміщень, зручність підсвічування, практична розводка сантехніки, підігрів підлоги, різні системи безпеки при протіканні води, перепаді напруги і ін. Багато що з цього Ви можете побачити на сторінці "євроремонт фотогалерея", це справжні фото, зроблені нами. Зробити такий євроремонт можливо з допомогою дизайнера і добре організованих будівельників, які є професіоналами у своїх галузях і зможуть якісно виконати всі необхідні роботи. Ми готові надати Вам саме такі послуги.

 

 

Мы в соц. сетях