РЕМОНТ КВАРТИРИ ФОТО РЕАЛЬНИХ РОБІТ

 

Ми раді запропонувати Вашій увазі деякі наші фото ремонту квартир.

Люди, які шукають ремонтні компанії за запитом «євроремонт фотогалерея» можуть потрапити просто на дизайнерські картинки, які поки є тільки фантазією дизайнера, але не були ніде реалізовані на практиці. Хоча видаються вони як фото завершених ремонтів.

Ми ж надаємо Вам тільки реальні фото квартир після євроремонту, виконаного нами по дизайн проекту.

Деякі проекти є досить простими, за принципом «нічого зайвого», інші ж виявилися дуже складними і трудомісткими, дизайнер мучив майстрів, а майстри доводили справу до кінця.

Але всі роботи відрізняє сумлінна праця, професійні навички, якісні матеріали, інструменти та порядність виконавців.

Розглядаючи фото ремонтів, Ви, можливо, помітите ідеї, які б хотіли реалізувати в своєму ремонті. І ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

Також, можливо, Вам буде цікаво порівняти фотографії квартир після ремонту з фотографіями, зробленими в процесі робіт. Це можна зробити на прикладі наступної квартири.

 

ФОТО ЄВРОРЕМОНТ КВАРТИРИ НА СТАРОНАВОДНИЦЬКІЙ. КВАРТИРА - 175 М2.

Окрім батьків у цій квартирі живе троє дуже активних дітей. Можливо тому вибір замовника був на користь яскравих, насичених, соковитих фарб. Ви можете побачити тут як фото квартири після євроремонту, так і в процесі робіт.

Кожне приміщення має свою індивідуальну родзинку і відповідає духу проживаючих у ньому мешканців.

Через всю квартиру видно тематику теплого африканського моря: це і вітражі в кожному приміщенні, що зображують морське життя, і бірюзова венеціанка на стінах і стелі, що імітує підводний світ з коралами, і, звичайно ж, кит через весь коридор, в кінці голови якого розташований великий акваріум. Хвіст через великі розміри йде через арку в вітальню, об'єднуючи ці приміщення.

У вітальні фото євроремонту, що Ви бачите, містить такі декоративні елементи, як бивні слона з підсвічуванням на стелю, що нагадує узбережжя Африки, люстри у вигляді медузи, і світильник біля кита, що надає романтичний настрій і імітує схід або захід сонця. Кит покритий дуже підходящою обробкою, імітуючи шкіру тварини, в середину якої заходять розсувні вітражні двері. У такій вітальні важко думати про роботу, швидше за все хочеться мріяти про відпочинок десь на березі моря, біля багаття, тим більше, що в цьому приміщенні господар велів зробити камін.

Майже у всіх приміщеннях на підлозі поклали натуральний паркет (палісандр), що переходить, при необхідності (в кухні чи коридорі), в плитку, зонально відокремлюючи місця один від одного.

На стінах, в основному, були застосовані декоративні обробки таких італійських виробників, як DUNE, ORO та ін.

У кухні, як і в інших необхідних місцях встановлені метеодатчики, так само датчики від протікання води (Нептун). Гарного настрою на кухні додає піаніно на стелі, а комфорту акустична система, яку розвели по всій квартирі.

Якщо говорити про дитячу кімнату, то виконана вона, як для маленьких принцес. На фото ремонту дитячої кімнати на стелі видно хмаринки з підсвічуванням, блакитне небо, світильник у вигляді хлопчика на тонкому місяці. Все це свідчить про безтурботне дитинство, а вітражні двері з акваріумом нагадують про казковий підводний світ.

Фото ремонту ванної показують, що санвузли так само мають свої особливості. Наприклад, спіральна ракушка на стелі і велика душова лійка. У душовій кабіні вмонтований для комфорту айбокс з шістьма форсунками. Замовник побажав в цьому приміщенні встановити сауну і радіо через Інтернет.

Спальню об'єднали з балконом, попередньо добре його утепливши за рахунок виносу батарей на балкон і підігріву підлоги. Над ліжком - композиція водяного з брудом на стелі, правда, декоративним, із застосуванням венеціанської штукатурки.

Ще одна дитяча - для більш дорослої дитини, оформлена без декоративних фарб. Але тут є ексклюзивні шпалери, виконані в єдиному екземплярі, що підкреслює внутрішній світ і характер того, хто тут живе.

Може квартира здається важкою для сприйняття і перенасиченою декоративними елементами, але замовнику і його сім'ї тут емоційно добре і комфортно.

Господар хотів бачити свою квартиру саме такою. Квартира представлена ​​в одному з випусків журналу "перепланування квартир" і була визнана як одна з кращих.

Нам приємно було реалізовувати євроремонти квартир фото, які Ви тут побачили. Як бачите, у нас це добре виходить.

 

Мы в соц. сетях