Бюджетний ремонт квартири

Думка про ремонт нерозривно пов'язана з думкою про високі ціни. І це цілком справедливо. А думка про хороший ремонт просто кричить: «Це величезні витрати!». Теж справедливо, принаймні, багато хто так вважає. Однак, давайте зараз розглянемо питання: «Чи можна зробити хороший ремонт квартири в Києві, при цьому недорогий, заощадивши кошти?».

Такий ремонт називають бюджетним або "економ ремонт". Але це не означає, що його можна робити як не-будь і економити на всьому підряд. Бюджетний ремонт квартири є базовим. Він обходиться дешевше так званого євроремонту на 25% -30% в основному за рахунок відсутності складних форм стель, дорогої обробки та ін. Це як новий автомобіль в базовій комплектації. Новий, красивий, надійний, але без різних примочок. На відміну від косметичного ремонту, в ньому виконуються всі види робіт із застосуванням досить якісних матеріалів, особливо це стосується електро- і сантехнічних комунікацій, які монтуються якісно, не на один рік. Вирівнюються стелі, підлоги, стіни, в разі потреби робиться шумоізоляція, підігрів підлоги і ін. роботи. Як заощадити на ремонті, щоб вписатися в існуючий бюджет?

Як заощадити на ремонті

Плануючи бюджетний ремонт, точно не можна економити на виконавцях, так як економ ремонт квартир - базовий і вимагає комплексного, продуманого підходу і гарантійного виконання робіт. Маючи такий ремонт, надалі при необхідності буде легко і зручно провести косметичні роботи або євроремонт.

Також не можна економити на матеріалах. Грамотні будівельники здатні відрізнити так звану "усеченку", якої повно в буд магазинах, від якісних матеріалів.
У таких матеріалах, на жаль, заявлені розміри не відповідають дійсності. Наприклад, купуючи мідні електродроти, пересічна людина не здатна розпізнати, що вони насправді не того перетину чи не того сплаву, як заявляє продавець. Це небезпечно через те, що такі дроти не зможуть витримати розраховане на них навантаження. Заощадити можна, але згодом така економія може обійтися дуже дорого.

На чому ж можна безпечно заощадити при ремонті? Використовуючи комплексний підхід та досвід будівельників, можна уникнути зайвих робіт, які збільшують вартість, а по суті нічого не змінюють. Розглянемо три ситуації:

СИТУАЦІЯ ПЕРША. Потрібно настелити нове покриття, а стяжка підлоги нерівна. Що робити?

Варіант 1: розбити стару стяжку (при цьому винести тонни сміття); купити матеріали (занести назад ті ж тонни); зробити нову стяжку.
Також можна на стару стяжку залити нову, використовуючи сучасні технології.
Результат буде хорошим: нова, рівна стяжка. Але у що вона обійдеться? Скільки грошових витрат, сил і часу (який піде не тільки на заливку, а й на висихання) піде на роботу і матеріали?!

Варіант 2: навіщо прибирати все, якщо можна прибрати лише нерівності? Виглядає це так: спочатку за допомогою лазера робиться аналіз поверхні старої стяжки. Потім шляхом шліфування прибираються нерівності. Пилу не бійтеся: під час роботи його буде збирати пилосос.
У підсумку маємо ту ж саму рівну стяжку, але з дуже помітною економією в плані вартості робіт, закупівлі матеріалів, а також часу (адже нічому сохнути не треба). Детальніше про це дивіться в наступному ролику:

СИТУАЦІЯ ДРУГА. Під відреставрованою стяжкою прокладені різні комунікації.

Серед них труби водопроводу, опалення, електродроти. Чи потрібно Вам знати їх розташування? Чи є привід для занепокоєння?

Варіант 1. Він найекономніший: нічого знати і чіпати не треба. Будівельники зроблять свою роботу: поверх стяжки поставлять стіни, постелять підлогу і т.д. .. Нічого Ви не пошкодите, нікого не затопите, не знеструмите. Плюс явний: ніяких грошових витрат. Але мінус в тому, що насправді немає впевненості в майбутньому. А якщо під час ремонту потрібно буде щось прикріпити до підлоги? Чи не проб'є ненавмисно перфоратор водопровідну трубу і замість своєї квартири Вам доведеться ремонтувати сусідню? А якщо щось з цих комунікацій під стяжкою вийде з ладу? Подумавши, розгляньте

Варіант 2. За допомогою нового сучасного інструменту скануємо стяжку і бачимо що, де і як лежить. Потім все це відображаємо на точних кресленнях, які зараз і в майбутньому допоможуть будівельникам уникнути випадкових ушкоджень, які понесли б за собою великі витрати. Мінус цього варіанту в дещо більших витратах, але плюс - Ваш спокійний сон і впевненість в майбутньому.

Рекомендуємо подивитися цікаве відео про те, як зберегти комунікації при ремонті цілими:

СИТУАЦІЯ ТРЕТЯ. Чи Вам потрібен професійний дизайнер?

Варіант 1. Необхідний. Він протягом одного - двох місяців створить дизайнерський проект. За цей час можна не поспішаючи все обміркувати, створити креслення, візуалізацію, що дозволить Вам побачити, як буде виглядати квартира після робіт. У результаті всі задоволені. Але є і мінуси: термін виготовлення дизайн проекту: два місяці піде лише на підготовку, а коли ж знайти час на сам ремонт? До того ж роботу дизайнера доведеться пристойно оплатити.

Варіант 2. Ви сам собі дизайнер! Багато чого Ви вже знаєте, яким хочете бачити після ремонту, тому дизайн створюєте самі. Всі креслення, необхідні будівельникам, Вам зроблять досить недорого в міру просування робіт. Цей варіант дозволяє Вам значно заощадити час і гроші, але в той же час накладає на Вас і на будівельників додаткове навантаження, адже Вам доведеться весь час вдаватися в хід робіт, тісно співпрацюючи з ними.

Наприклад, на кухні багатьом хочеться багато світла. Можна встановити по периметру стелі 10 точкових світильників, а можна попросити будівельників, які створять для Вашої квартири креслення з потрібними розмірами, передбачуваними меблями і електропроводкою. За допомогою такого розумного підходу замість 10 світильників цілком можливо буде достатньо 2ох Led світильників, але в потрібному місці. Такий економ ремонт буде дійсно економним. Використовуючи такий підхід, він може бути на 20% - 25% дешевше.

Під відреставрованою стяжкою прокладені різні комунікації.. Под отреставрированной стяжкой проложены разные коммуникации.

 

Мы в соц. сетях