evroКАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ КВАРТИР У КИЄВІ ПІД КЛЮЧ

Коли ми говоримо про комплексний ремонт, то відразу виникає асоціація з чимось глобальним, трудомістким. Вартість такого ремонту не може бути низькою через складність робіт і значні витрати на матеріали. Як правило, люди хочуть знати переваги та недоліки комплексного ремонту, замовляючи його в різних типах будинків.

 

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ КВАРТИР У КИЄВІ В СТАЛІНКАХ, ХРУЩОВКАХ, ПРИВАТНИХ БУДИНКАХ

Цим будинкам вже багато років. Доводиться демонтувати майже все внутрішнє оздоблення - від паркету з дошками, які лежать на дерев'яних балках, до стін і стелі зі старою штукатуркою і дранкою. У старих будинках фахівцям потрібні знання архітектора, правильне розуміння застосування матеріалів, ДСТУ, ДБН і великий досвід практичної роботи, щоб не нашкодити споруді. Іноді в приватних будинках доводиться демонтувати дах.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ В ПАНЕЛЬНИХ БУДИНКАХ

Капітальний ремонт в Києві в так званих панельних будинках є трохи простішим, хоча все одно багато чого доводиться міняти. У таких будинках, як правило, стара алюмінієва електропроводка, старі іржаві залізні труби, 2-3 шари шпалер, все в бетоні і дуже криве: від стяжки на підлозі до стін зі стелями. Також часто необхідна додаткова шумоізоляція. Що поробиш, тоді так будували. В ремонті таких квартир не завжди потрібен дизайнер.

 

КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ В НОВОБУДОВАХ

Чи потрібно в новобудовах робити капітальний ремонт? Не завжди. У наш час в Києві будинки будуються набагато якісніше, із застосуванням сучасних технологій. Краща проводка, сантехнічні труби, стіни, шумоізоляція, утеплення. Все це є у досить непоганому стані. Для багатьох людей цього достатньо. Але якщо говорити про євроремонт (клас А і люкс), який має на увазі перепланування та гарний, стильний інтер'єр, то в цьому випадку все, що побудували в новобудові, на "задовільно". Необхідно ретельно перевірити, при необхідності вирівняти, поміняти і зробити все на "відмінно", з огляду на можливе перепланування, новий інтер'єр і пріоритети замовника. Але в будь-якому випадку вартість ремонту в новобудові буде на 50-80% дешевше, ніж комплексний ремонт квартири в старому будинку. Це залежить, в основному, від меншої кількості демонтажних робіт, більш рівних поверхонь і меншої кількості інших неприємних для будівельників "сюрпризів".

 

 

Капітальний ремонт квартири майже завжди здійснюється з дизайн проектом, переваги якого очевидні. Він допомагає вирішити ряд важливих питань, що значно полегшує роботу виконавця робіт. Для прикладу*:

 

ПИТАННЯ

ЧОМУ ВАЖЛИВЕ

Тип, товщина покриття підлоги

Від точної інформації залежить правильна заливка стяжки і, як результат, відсутність перепадів рівня підлоги з різним покриттям

Кути 90 градусів

Зазвичай прямий кут потрібен для установки шаф, кухонних меблів та сантехніки. Без цієї інформації штукатури практично не можуть починати працювати.

Двері

Точні монтажні розміри від виробника дверей, напрямок відкриття і чи будуть двері виступати (на 1/3 або 1/4) за дверну коробку. Без цієї інформації штукатури не зможуть закінчити стіни, в яких є двері, а також неможливо буде визначити межі переходу підлог різного рівня (наприклад паркет-плитка) і правильне розташування порогів.

Електрика (тепла підлога, кондиціонери, домофон, захисні системи сигналізації, побутова техніка, розетки, вимикачі світла і ін.)

Ця інформація допомагає уникнути перенесення проводки після обробки, що неодмінно збиває ритм проведених робіт і істотно впливає на графік.

 

* Відповіді на інші важливі питання по формі стель, обробці, сантехніці та ін. Ви можете отримати по одному з телефонів, вказаних на сайті.

 

За допомогою дизайн проекту набагато легше робити віддалений ремонт (у тому випадку, якщо замовник змушений перебувати далеко) і поетапний (такий вид зручний для людей, у яких немає достатньо коштів, але вони не хочуть відмовлятися від хорошого ремонту).


Водночас будь-який комплексний ремонт квартири буде в півтора – два рази дорожче від так званого косметичного, який не має на увазі штукатурку по маякам, стяжку, заміну електропроводки або водопроводу. Косметичний ремонт можна зробити і своїми силами, якщо у Вас є будівельні навички і час.силами, если у вас есть строительные навыки и  время.

 

Мы в соц. сетях