Поетапний ремонт вашої квартири.

 

Ви запланували ремонт, але нестабільність в країні через війну, курс долара, інфляцію та інше порушила Ваші плани? Вписатися в наявні кошти і одночасно зробити якісний ремонт можливо, якщо виконувати ремонт по етапам.

Але що таке поетапний ремонт квартир і як він виконується? Як і перед будь-яким іншим ремонтом, спочатку обговорюється, якою Ви уявляєте свою квартиру вже після виконання ремонтних робіт. Складається кошторис. Укладається договір. Весь графік робіт розбивається на три етапи. Звичайно, роботи виконуються довше, ніж при звичайному ремонті, але Ви отримуєте певні переваги.


1. Ви повністю узгоджуєте всі етапи робіт з нами. Ми приступаємо до наступного етапу лише тоді, коли Ви у змозі його оплатити.
2. Вартість усіх ремонтних робіт вказується в кошторисі і не змінюється до закінчення ремонту.
3. Від самого початку ремонтних робіт до їх кінця, на кожному етапі, Ви ведете всі справи з одними і тими ж людьми - з тими, з ким уклали договір.
4. Немає потреби займатися пошуком окремих бригад і контролювати кожну. Ви вже уклали договір з надійними будівельниками, що мають чудову репутацію.


Ми із задоволенням допоможемо Вам здійснити ваші плани, незважаючи на кризу в країні. Будемо раді зробити гарний і сучасний євроремонт для вас.

У разі комплексного ремонту деякі види будівельних робіт ми можемо зробити для Вас безкоштовно, це буде подарунком!
Також ми можемо надати знижки на деякі види будматеріалів, що додасть Вам гарного настрою. Ще одна з наших послуг - укладення договору про постійне обслуговування нами Вашої квартири, офісу або будинку після того, як ми завершимо ремонтні роботи.

Подивіться фотографії ремонтів в нашій галереї, почитайте відгуки. Ми будемо раді вашому дзвінку!

 

Мы в соц. сетях