smeta2ЦІНИ НА РЕМОНТ КВАРТИР (КИЇВ)

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ КВАРТИР У КИЄВІ КЛАСУ "А" ЗНИЗИЛАСЬ! ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Питання «скільки коштує ремонт квартири?» є одним з найбільш поширених. Він цікавить усіх: і тих, хто хоче недорогий ремонт, і тих, хто шукає фахівців для робіт високої якості. У місті Київ та області безліч недобудованих будинків, тож, стає ясно, що далеко не всі вміють правильно розрахувати свій бюджет для будівельних робіт різного класу.

Зрозуміло, що, чим вище рівень робіт, тим вони будуть дорожчі. Для зручності ми ділимо можливий ремонт на 3 категорії по його складності: Люкс (VIP), Клас А (це євроремонт) і Клас Б (економ варіант). Нижче наведена їх коротка характеристика. Більш детальну інформацію пропонуємо обговорити по телефону.

Класифікація ремонтів і їх виконання у різних працівників відрізняється. У деяких клас Б (економ) може бути як клас А (євроремонт), у інших – навпаки. Багато чого залежить від організації робіт і майстерності виконавців.

ЦІНИ НА КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ КВАРТИР В КИЄВІ ЗА 1 М2:

(Розрахунок для новобудови загальною площею близько 100 м2)

 

Клас Б (економ)

Клас А (євроремонт)

Класс люкс (еліт)

Загальна вартість м2

Від 1500 грн.

Від 2400 грн.

Від 2900 грн.

Приклад фото:

Що включає:


Клас Б - економ варіант - включає в себе весь комплекс ремонту, але БЕЗ: збиття стяжки, двох-трьох рівневих стяжок, підігріву підлоги, фігур з гіпсокартону, шліфування і лакування паркету, дорогої обробки. Все досить просто, але в той же час дуже якісно.

Клас А є найбільш затребуваним ремонтом. Він включає в себе весь комплекс робіт: перепланування, вікна, стяжка, гіпсокартонні фрагменти на стелі, різнорівневі підлоги, в тому числі і з підігрівом, натяжні стелі, різні пристрої захисту, дорогу внутрішню обробку.

Клас Люкс включає в себе весь комплекс робіт класу А: перепланування, вікна, стяжка, гіпсокартонні фрагменти на стелі, різнорівневі підлоги, в тому числі і з підігрівом, натяжні стелі, різні пристрої захисту, дорогу внутрішню обробку. Крім цього клас Люкс відрізняється красивими колонами, художнім паркетом, ліпленням, молдінгами, дорогими будматеріалами і різними нестандартними дизайнерськими рішеннями.

Ціна на КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ ЗА 1 М2 ВІД 870 ГРН

 

Звичайно, за запитом у Google "ремонт квартир київ ціни" Ви знайдете на деяких сайтах і більш привабливі ,низькі цифри. Але в результаті співпраці сума у підсумку може бути така як і у інших, а то й дорожче, адже на ремонт квартир ціни не можуть серйозно відрізнятися по своїй суті і логіці ціноутворення.

Втім, якщо Ваш бюджет обмежений, а Ви, як і кожна нормальна людина, хочете зробити свій ремонт якісним і затишним, не ризикуйте, намагаючись заощадити. У нас є для Вас прекрасна пропозиція - поетапний ремонт, ознайомившись з перебігом якого , Ви зможете реалізувати всі свої побажання.

Можливо, ви задавалися питанням, чим відрізняються ці численні компанії і бригади, які виконують ремонт квартир? Адже розцінки на ремонт на ринку робіт приблизно однакові! Відмінності компаній перш за все в організації процесу і якості виконуваних робіт.


Хоча кошторис на ремонт квартири може складатися з 80-130 пунктів, для ознайомлення ми привели розцінки на найбільш поширені роботи:

КОШТОРИС ОКРЕМИХ ВИДІВ РОБІТ НА РЕМОНТ КВАРТИРИ В КИЄВІ 2016 року.

Розцінки НА САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ:

  Назва рахується у: Ціна, грн. від

Монтаж опалювальних пристроїв з підключенням ГВС

ШТ 390

Монтаж с/х. меблів (ванна, душ-кабіна)

ШТ 450,00

Монтаж с/х. меблів (м-ка, пос., умв., ун., пд., С/М, суш., бойлер, консоль)

ШТ 250,00

Установка змішувачів, фільтрів (тонк. оч.), лічильників, клапанів аквасторожа, системи злив-перелив, підключення душової лійки

ШТ 130,00

Установка запорної арм. (кран., обр. кл., ф-р груб.оч., простих редукторів)

ШТ 60,00

Ціни НА РоБОТи ПО ЭЛЕКТРИці:

  Назва рахується у: Ціна, грн. від

Монтаж «точки» електро-пристроїв  у цеглу, гіпсокартон (вимикач, розетка)

ТЧ 90

Установка вентилятора, дзвінка

ШТ 90,00

Установка люстр без збірки

ШТ 90,00

Установка світильників, люмінесцентних ламп, бра

ШТ 60

Електропідключення дзеркала, сушки для рушників

ШТ 80,00

Монтаж світлодіодної стрічки

М/П 70,00

Установка автоматів захисту

ШТ 50,00

Монтаж теплої підлоги

М2 70,00

ВаРтість ПЛИТОЧНих Робіт

  Назва рахується у: Ціна, грн. від

Укладка плитки (кераміка) 15-50 см

м² 130,00

Укладка фріза

м/п 100,00

вартість ШТУКАТУРКи, БЕзПіЩАНКи, АКРИЛОВої ШПАКЛівки

  Назва рахується у: Ціна, грн. від

Установка перфорованого кутка

м/п 20,00

Штукатурка стелі

м² 80,00

Штукатурка стін зі шліфуванням по маякам (до 3,5 см)

м² 70,00

Виготовлення кутів під 90 градусів

м/п 35,00

Безпіщанка стелі під шпалери, декор. штукатурка, флізелін

м² 80

Безпіщанка стін під флізелін, склохолст

м² 60,00

Безпіщанка стелі під фарбування

м² 70,00

Безпіщанка стін під фарбування

м² 65,00

вартість Робіт з ГіПСОКАРТОНОМ

  Назва рахується у:
Ціна, грн. від

Монтаж гіпсокартону прямий (до 12 см)

м² 80,00

Монтаж гіпсокартону прямий (до 25 см)

м² 100,00

Заробка швів ЛГК (поклейка сітки, шпаклівка)

м/п 12,00

укоси

 Назва рахується у: Ціна, грн. від

Виготовлення віконних чи дверних укосів

м/п 70,00

Обробка укосів зі шліфуванням

м/п 50,00

Підлога

  Назва рахується у: Ціна, грн. від

Чернова стяжка (до 15см) - гарцовка

м² 60,00

Стяжка підлоги по маякам (до 5 см)

м² 72,00

вартість ПОКЛЕЙКи ФЛіЗеЛіНу, СклоХОЛСТу, шпалер

  Назва рахується у: Ціна, грн. від

Поклейка флізеліну, склохолсту на стелю

м² 53

Поклейка флізеліну, склохолсту на стіни

м² 44

Поклейка шпалер (проста)

м² 44

МАЛЯРНі РоБОТи

  Назва рахується у: Ціна, грн. від

Фарбування стелі (2 рази) білою фарбою

м² 57

Фарбування стін (фонова)

м² 35

Фарбування укосів

м/п 32

інші РоБОТи

  Назва рахується у: Ціна, грн. від

Поклейка простого багету, молдингу – пінополістирол

м/п 30,00

Укладка плінтуса

м/п 32,00

Утеплення (стиродур)

м² 28

Монтаж мінвати

м² 39

Укладка ламінованої підлоги

м² 53

 

Хоча ми надаємо докладний прайс на ремонтні роботи, все одно варто пам'ятати, що важливіше для вас при замовленні буде, імовірно, не те, у скільки обійдуться окремі роботи, а скільки коштує ремонт квадратного метра квартири.

Замовлення на окремі види ремонтних робіт (плиткові, оздоблювальні та т.п.) ми приймаємо тільки при обсягах не менше, ніж 100 м². Ознайомтеся з нашою фотогалереєю

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ КВАРТИРИ В КИЄВІ.

Як правило, ціни на ремонт квартир вказуються в розрахунку на один квадратний метр житлової площі. Чому це зручно? Зазвичай ремонт включає в себе цілий список робіт і послуг, кожна з яких має свою ціну. Зважаючи на це, складно припустити, якою буде повна приблизна вартість ремонту. Набагато зручніше і швидше підрахувати це, знаючи вартість ремонту за метр. Звичайно такий розрахунок є досить приблизним. Завжди мають місце такі фактори, як стан житла та якого класу роботи Ви хочете здійснити. Тому визначаючи ціну, важливо обумовити і врахувати ці та інші важливі чинники.

Зазначена ціна ремонту квартири під ключ за 1м2 переважно означає, що розрахунок вівся для приміщення в новій будівлі, так як відомий первісний стан. А ось фінальна версія може мати різновиди, залежно від того, ремонт якого рівня Ви бажаєте здійснити. Будівельні роботи зазвичай поділяють на три категорії: люкс, стандарт і економ клас. Цілком очевидно, що чим вище Ваші вимоги, тим вище буде ціна.

Коли йде мова про ремонт житла в місті Київ не в новобудові, а в дуже старій будівлі, де буде багато попереднього демонтажу, то витрати є значно вищими. І це не дивно, адже буде зроблено багато додаткових робіт. Найчастіше необхідно замінити всі інженерні мережі, вікна, систему опалення і зняти все покриття. Нерідко доводиться боротися з такими проблемами, як грибок на стінах і стелі, криві поверхні і гнила підлога. Тому будьте готові, що вартість капітального ремонту такої квартири може бути на порядок вище.


 

ВАРТІСТЬ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПЛОЩІ.

Важливий фактор, який значно впливає на суму - це загальна площа приміщення. Орієнтовно ціни на ремонт формуються з розрахунку на 100 квадратних метрів. Діє такий принцип - чим більше сумарна площа, тим дешевше Вам це обійдеться. І навпаки.

Простий і надійний спосіб зробити вірний підрахунок - це звернутися за кваліфікованою допомогою до нашого менеджера. Ви можете зв'язатися з ним по вказаному телефону або скористатися формою зворотного зв'язку. Наш фахівець проведе на місці всі необхідні виміри і складе точний кошторис.

Скориставшись послугами нашої компанії, Ви заощадите свої час і кошти, при цьому отримаєте повний комплекс будівельних послуг найвищої якості. Звертайтеся до нас і ми втілимо Вашу мрію в реальність!

Звичайно, можна довго порівнювати ціни, і завжди знайдуться варіанти подешевше. Сьогодні подібні послуги пропонують безліч будівельних компаній та приватних будівельних бригад. Не складно знайти робітників, побачивши оголошення на вулиці або рекламу в газеті. АЛЕ! Складно знайти дійсно надійних фахівців і отримати хоч якісь гарантії якості. Тому дешевий варіант не завжди означає кращий.

Безумовно, знайдуться ті, хто стане стверджувати, що середня вартість ремонту квартири повинна бути нижче. Є й ті, хто запропонує найнижчу ціну, але як правило, Ви не зможете бути впевненими в спроможності такої пропозиції. Немає ніяких гарантій, що підрядник виявиться порядною людиною і буде піклуватися, щоб вам надали гідну якість за низькою ціною. І навпаки, звернувшись в перевірену компанію, Ви позбавите себе від невиправданого ризику.

Напевно, Ви будете згодні, що висока якість і сумлінна праця повинні добре оплачуватися. Зважаючи на це, не складно зрозуміти, чому висококваліфіковані роботи мають відповідну ціну. Однак це не означає, що хороший ремонт обов'язково буде дуже дорогим. Розглянувши різні пропозиції, порівнявши ціни, Ви зможете підібрати найоптимальніший варіант, який задовольнить всі Ваші вимоги.

Зі свого боку хочемо переконати Вас, що ціни на ремонт в нашій компанії завжди обґрунтовані. Також хочемо запевнити Вас, що Ви залишитеся задоволені якістю виконаної роботи. Ви на своєму досвіді переконаєтеся, що сума повністю відповідає якості. Яскравим підтвердженням того служать безліч виконаних нами проектів. Ви в будь-який час можете відвідати об'єкти, здійснені нашою компанією і особисто переконатися в правдивості вищесказаних слів.

І звичайно, незаперечним доказом добре зробленої роботи є замовник, який залишився задоволеним. Саме за рекомендацією таких клієнтів ми отримуємо значну частину наших замовлень. Насправді, саме висока якість і задоволений клієнт, а не висока сума, служать найбільш істотним показником нашої роботи.

ВСІ ЦІНИ, ЯКІ БУДУТЬ ОБГОВОРЕНІ І ЗАТВЕРДЖЕНІ НА ПОЧАТКУ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ, НЕ БУДУТЬ ЗМІНЮВАТИСЯ ДО ЗАКІНЧЕННЯ.

Крім того, всі розцінки нашої будівельної компанії на запропоновані види послуг фіксовані. Вони будуть вказані в кошторисі і додаються до підрядного договору. Ви зможете ще до укладення договору ознайомитися з ними і переконатися, що вони є середніми на ринку і повністю відповідають якості. Отже, співпрацюючи з нашою компанією, Ви можете розраховувати на прозоре ціноутворення. Ніяких небажаних сюрпризів і виходу з бюджету!

І хоча в більшості випадків діють встановлені ціни, ремонт залишається процесом творчим, в якому завжди є місце для неординарних рішень і персональних замовлень. Тому і вартість теж може бути індивідуальною, розрахованою спеціально під Ваш проект. Також можливі знижки і додаткові бонуси.

 

Мы в соц. сетях