Віддалений ремонт. Ремонт, контрольований вами за допомогою Інтернету

 

Як здійснити ремонт в квартирі або будинку, який знаходиться за сотні або тисячі кілометрів від Вашого постійного житла або навіть в іншій країні? Не засмучуйтеся, адже сьогодні, завдяки Інтернету, Ви спокійно можете перебувати в своєму будинку, в той час як ми будемо займатися ремонтом Вашої віддаленої квартири.

У нас є досвід таких видів євроремонту. Ми надавали свої послуги замовникам з Італії, Ірландії, Росії та віддаленої частини України, місто Ужгород (замовник не хотів і не міг часто приїжджати). Тож як саме ми виконуємо такий ремонт?

Спочатку потрібно визначити, ремонт якого класу потрібен замовнику. Після цього складається докладний кошторис вартості ремонту, охайний графік проведення ремонтних робіт і укладається договір. Для ремонтів класу «А» або класу «Люкс» Вам буде необхідний дизайн проект. Ми співпрацюємо з досвідченими дизайнерами, але, можливо, Ви маєте свого дизайнера або навіть вже готовий проект. Якщо ж Вас цікавить ремонт класу «Б», то проект не обов'язковий. Завдяки чималому досвіду робіт через Інтернет ми сміливо запевняємо Вас, що такий ремонт вийде якісним і ефективним.

Використовуючи Інтернет, ми досягаємо високої комунікабельності незважаючи на великі відстані. Наприклад, Ви легко можете зв'язатися з виконробом, якому відомо все щодо ремонту у Вашому житлі. Він може надати звіт за кожен квадратний метр, а також швидко відреагує на зміни або доповнення до проекту.

Завдяки Інтернету ви отримуєте повний фінансовий звіт про виконані роботи і куплені матеріали і завжди можете задати фінансові питання бухгалтеру.

Важливі процеси робіт будуть сфотографовані та вислані вам по електронній пошті.

Завжди є можливість вийти на зв'язок з підрядником, з яким укладено договір на ремонт квартири або будинку.

Підводячи підсумок, можна сказати, що завдяки Інтернету Ви спокійно можете перебувати за 1000 км від ремонту своєї квартири, а його перебіг все одно буде йти цілком під вашим контролем, ніби Ви живете поруч.

 

Мы в соц. сетях