warrantyГарантії на ремонт

 

Зв'язуючись з окремими бригадами і їх «бригадирами», Вам далеко не завжди вдасться укласти договір. А якщо навіть і вдасться, то не факт, що вийде дотримуватися встановлених домовленостей, особливо таких, як графік роботи, послідовність і т.п.

 

Ми ж є зареєстровані і нам не складно зробити з вами офіційний договір, надавши всі необхідні гарантії..

 

Перевірка якості наших робіт буде багатоступінчастою, що дозволить нам з упевненістю дати гарантію від 1 до 2 років на всі виконані нами роботи.

 

Але слід розуміти, що гарантія завжди поширюється тільки на роботи, виконані НАМИ і не діє в разі умисного або ненавмисного стороннього пошкодження, осідання будинку, затоплення, пожежі.

 

Так само ми пропонуємо Вам укласти договір на постійне обслуговування Вашої квартири, будинку або офісу, а також зробити страховку з нашою допомогою.

 

Пакет документів

 

«Что написано пером, того не вырубишь топором» - ми повністю згодні з цим давнім прислів'ям і впевнені, що завдяки документальному супроводу Вашого євроремонту у Вас буде впевненість в належній якості і обіцяних термінах. Повний документальний звіт про витрачені кошти так само запевнить Вас у тому, що Ви не витратили жодної зайвої гривні.

  1. Договір на ремонт квартири.
  2. Кошторис на ремонт.
  3. Графік ремонтних робіт.т
  4. Видаткова відомість (робота, матеріал).
  5. Відомість витрат на матеріали.

Наш графік виконання робіт демонструє конкретні числа, до яких повинна бути завершена та чи інша робота. З ним легше орієнтуватися, чи встигаємо вчасно встановити двері або підлогове покриття, здати об'єкт і т.п.

 

Мы в соц. сетях